NASZ PROGRAM EDUKACYJNY

Ekonomia współdzielenia a nasza zamożność

Z tego bloku dowiesz się o:

- czym jest sharing economy

- zmianie paradygmatów ekonomii

- jak kumuluje się bogactwo

- jak budować fundament bogactwa

- czym jest akcjonariat społeczny i pracowniczy

Kapitalizm czy socjalizm, czyli gdzie jesteśmy

Z tego bloku dowiesz się o:

- obecnej rzeczywistości gospodarczej

- czym faktycznie jest wolny rynek

- czy obecnie mamy wolny rynek

- jak oceniać realia rynkowe

- dlaczego nie możesz być bogaty

- kilka innych ciekawych rzeczy

Pieniądze, ich rola w gospodarce i naszym życiu

Z tego bloku dowiesz się o:

- historii pieniądza

- roli pieniądza w gospodarce

- skąd się biorą pieniądze

- czy pieniądz = bogactwo

- kreacji pieniądza

- skąd się bierze wartość pieniądza

- kilka innych ciekawych rzeczy

ZROZUMIEĆ PIENIĄDZE

 

Otaczająca nas gospodarcza rzeczywistość jest bardzo złożona i zawiła dla zwykłego człowieka czy małego przedsiębiorcy. Nie rozumiemy powiązań, zależności, czy korelacji, które tworzą ciąg przyczynowo skutkowy naszych decyzji gospodarczych. Jeżeli nie rozumiemy naszego środowiska, jak mamy podejmować prawidłowe decyzje, bez właściwej wiedzy, a skoro nasza wiedza jest ograniczona, to czy nasze decyzje mogą być racjonalne ekonomicznie ? 

 

FUNDACJA DIVIDEYOU

 

Odpowiedzią na lepsze zrozumienie naszej rzeczywistości gospodarczej jest Fundacja Divideyou oraz jej program edukacyjny oparty o rozwiązania ekonomii współdzielenia.Z naszego programu dowiesz się o realnych warunkach gospodarczych, które bezpośrednio wpływają na podstawę Twojej zamożności. Od nas nie usłyszysz banałów w stylu "OD ZERA DO MILIONERA", nie powiemy Ci jak być bogatym. My powiemy Ci jak nie być biednym i jak planować swoje życie, aby fundament Twojej zamożności był solidny i budował trwały majątek.

CZEGO DOWIESZ SIĘ W PRAKTYCE

JAK OSZCZĘDZIĆ 500 000 ZŁ BEZ KONIECZNOŚCI OGRANICZNIA SWOICH WYDATKÓW

 

Zastanawiasz się czy w dzisiejszych czasach jest możliwe oszczędzanie bez  tym bardziej bez ograniczenia swoich wydatków. ? Dowiedz się jak oszczędzać wydając więcej, i wcale nie chodzi tu o rabaty na Twoje zakupy. Czy wydając więcej, możesz stawać się bogatszy ?

JAK BUDOWAĆ BEZPIECZNIE WŁASNĄ ZAMOŻNOŚĆ, ABY ZOSTAŁA NA POKOLENIA

 

Każdy z nas chciałby cieszyć się corocznymi wakacjami w ciepłych krajach, własnym mieszkaniem/domem, dostępem do zdrowej żywności i prywatnej opieki medycznej, ale zawsze czegoś nam brakuje. Dowiedz się jak zbudować trwały majątek, który będzie zaspokajał wszystkie Twoje potrzeby teraz i w przyszłości.

JAK KUPIĆ DOM/MIESZKANIE BEZ KREDYTU I ODSETEK

 

Dowiesz się, w jaki sposób dojść do własności mieszkania lub domu albo innej nieruchomości, bez kredytów, bez odsetek i nie mając do dyspozycji dużego kapitału. Czy w obecnych czasach jest możliwy zakup własnej nieruchomości, nie mając wysokich dochodów, wkładu kapitałowego i stabilnej posady w korporacji ?

ZAINTERESOWAŁ CIĘ AKCJONARIAT SPOŁECZNY I PRACOWNICZY

NAPISZ DO NAS !

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYBIERZ SWOJE SZKOLENIE

Kluby biznesu

Grupy społeczne

Osoby prywatne

Jesteś osobą prywatną, która szuka własnej drogi do zamożności. Stawiasz na rozwój osobisty i budowanie własnej marki. Chciałbyś poznać dodatkowe możliwości rozwoju i budowania zamożności,

 

napisz do nas

Prowadzisz lub jesteś członkiem klub biznesu, zrzeszasz przedsiębiorców i osoby związane z biznesem ? Dowiedz się o możliwościach ekonomii współdzielenia w kontekście tworzenia i prowadzenia firmy,

 

napisz do nas

Reprezentujesz grupę społeczną, klub studencki lub inną nieformalną grupę, jesteś członkiem takiej grupy, chciałbyś posłuchać o ekonomii współdzielenia, w kontekście współpracy Twojej grupy,

 

napisz do nas